• Święto Szkoły

• Święto Szkoły jest dla całej społeczności Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Lipowcu wielkim przeżyciem. Z pierwszym dniem wiosny w radosnych nastrojach, rozpoczęliśmy piękną uroczystość, którą uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście i rodzice.

Wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu szkoły było pierwszym punktem tego święta. Po prezentacji przybliżającej postać i dorobek twórczy naszego patrona K.I. Gałczyńskiego, rozpoczęliśmy przegląd szkolnych talentów. Mottem naszej uroczystości są słowa patrona „Mówię do gwiazd- cudowne, nie spieszcie się przystańcie…”

Dzieci i młodzież udowodniły, że rozwijają i doskonalą swoje talenty, które w przyszłości z pewnością zaowocują wieloma sukcesami. Mogliśmy oglądać wystawę przepięknych prac plastycznych oraz podziwiać talenty prezentowane na scenie.

Dzięki takim uroczystościom w sposób szczególny czujemy, że tworzymy jedną wielką rodzinę, która jest wierna swoim tradycjom.

• Siatkarskie zawody

• 03.03.2023 r. w Szkole Podstawowej w Wawrochach odbył się Gminny Turniej Szóstek Siatkarskich dziewcząt i chłopców w którym nasi uczniowie z kl. VIII w składzie: J. Grzywińska, Z. Orłowska, W. Ciebień, L. Kalinowska, K. Płocharczyk, A. Sokołowski, N. Kaczmarczyk, K. Siok, N. Chorążewicz i A. Politowski zajęli I miejsce.Gratulujemy zawodnikom sukcesu.