• Rekrutacja uzupełniająca

• SZANOWNI RODZICE

Informujemy, że po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego do Gminnego Przedszkola w Lipowcu, dysponujemy 13 wolnym miejscami, o które mogą ubiegać się w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym rodzice zainteresowani uczęszczaniem dziecka do naszego przedszkola od 1 września 2023 r.

Postępowanie rekrutacyjne uzupełniające do Gminnego Przedszkola w Lipowcu i rozpocznie się 4 maja 2023 r. i potrwa do 12 maja 2023 r.

Do postępowania uzupełniającego stosuje się te same zasady i kryteria co w postępowaniu rekrutacyjnym.

Poniżej harmonogram czynności w postepowaniu uzupełniającym do Gminnego przedszkola w Lipowcu na rok szkolny 2023/2024

• Wielkanoc

• Szanowni Państwo Nauczyciele! Rodzice! Uczniowie!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składam moc najserdeczniejszych życzeń.

Życzę pogody ducha, wzajemnej życzliwości oraz siły w pokonywaniu codziennych trudności. Niech świąteczny czas sprawi, że w naszych sercach zagości nadzieja a Zmartwychwstanie Pańskie napełni nas wiarą, miłością i pokojem.

Z wiosennym pozdrowieniem

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lipowcu