• Warsztaty z programowania Scratch.

• "Serdecznie zapraszamy na darmowe warsztaty z programowania Scratch dla dzieci z klas 1-4. Odbywać się one będą online, począwszy od 1 pażdziernika.

Aby zapisać się na zajęcia, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie https://zatokakodu.pl/darmowe-warsztaty

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w tych zajęciach, bez względu na poziom doświadczenia w programowaniu. Scratch to doskonała okazja do nauki i zabawy jednocześnie!"

Zapraszam również na naszą stronę internetową https://zatokakodu.pl/darmowe-warsztaty

W razie pytań, zachęcam do kontaktu

Zespół Zatoka Kodu

e-mail: bok@zatokakodu.pl

• „DYNIA-KRÓLOWA OSOBOWOŚCI”

• 19 września 2023 r. zostały ogłoszone wyniki szkolnego etapu

konkursu plastycznego

„DYNIA-KRÓLOWA OSOBOWOŚCI”

W KONKURSIE WZIĘLI UDZIAŁ UCZNIOWIE Z KLAS I-III i IV-VII.

Wszyscy uczniowie wykazali się zaangażowaniem i pracowitością. Prace zostały wykonane z dużą starannością i pomysłowością autorów.

WYNIKI:

I KATEGORIA (prace płaskie A4)

I MIEJSCE - Aleksandra Majewska kl. IV

II MIEJSCE  - Maja Tobojka kl. V

III MIEJSCE - Jan Pietrzak kl. V

II KATEGORIA (prace przestrzenne)

I MIEJSCE - Zuzanna Pac kl. III/ Oliwier Skrocki kl. V

II MIEJSCE - Agata Dzierlatka kl. III

III MIEJSCE - Łucja Kowalska kl. III

Prace uczniów zostaną przekazane do kolejnego, gminnego etapu konkursu.

Komisja przyznała również wyróżnienia:

1. Olaf Niksa kl. II
            2. Łucja Alancewicz kl. II
            3. Daria Zygler kl. II
            4. Kamil Niciński kl. IV
            5. Laura Nakielska kl. VI
            6. Marcelina Bednarczyk kl. V
            7. Lena Szynaka kl. III

Skład Komisji Konkursowej : Bożena Cicha, Halina Roczeń, Anna Prusińska.

GRATULUJEMY LAUREATOM!

• Zajęcia sportowe

• Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowych ukierunkowanych na lekkoatletykę (biegi, skoki, wzmocnienie mięśni głębokich) czyli zdrową formę spędzenia czasu wolnego ze swoim dzieckiem.

Nie ma ograniczeń wiekowych, zajęcia są dopasowane do wszystkich chętnych uczestników i prowadzone będą przez panią Annę Jesień - wybitną lekkoatletkę, olimpijkę i rekordzistkę Polski. Program finansowany jest z Ministerstwa Sportu i Turystyki przy współpracy z Gminą Szczytno „Łączenie pokoleń”- Mamo, Tato podaruj mi to co masz najcenniejszego- swój czas.

Zajęcia będą trwały do końca listopada( w przypadku dużego zainteresowania możliwość wznowienia w kwietniu 2024r). Będą się odbywały w soboty na stadionie lekkoatletycznym w Lipowcu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 16.09.2023r. (sobota) o godz. 11.00.

Proszę zabrać ze sobą strój sportowy i dobry humor.