• Zebranie z rodzicami. Przedszkole

• Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na zebranie z rodzicami Przedszkola dnia 27 kwietnia 2022r. w siedzibie przedszkola wg grafiku:

15.00-Sówki

16.00-Krasnoludki

17.00-Motylki

Dyrektor Zespołu

• Zebranie z rodzicami Szkoła Podstawowa

• Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na zebranie rodziców z wychowawcami klas 1-8 dnia 21 kwietnia 2022r. o godzinie 15.30 w siedzibie szkoły.

Porządek zebrania:

1) Informacja o wynikach nauczania i zachowania.

2 )Sprawy bieżące.

Dyrektor SzkołyIwona Walesiak

• Wycieczka klas I-III

• W dniu 18.03.2022r. odbyła się wycieczka do Szczytna , w której uczestniczyły klasy 1-3.Na początku byliśmy w kinie na filmie Ups2! Bunt na Arce. Uczniowie z zainteresowaniem podziwiały zwierzęta, które wymarły oraz te którym grozi wyginięcie. Poznały biblijną opowieść o Arce Noego jak również o tolerancji i nietolerancji wpływającej na naszą rzeczywistość. Później odwiedziliśmy Pijalnię Czekolady E.Wedel, gdzie uczniowie mogli skosztować gorącej czekolady lub innych smakołyków. Następnie wyruszyliśmy do ostatniego celu naszej wycieczki tj. Nadleśnictwa Lasów Państwowych w Szczytnie. Tam poznaliśmy pracę leśnika, ludzi dbających o naszą przyrodę. Pogłębiliśmy wiedzę dotyczącą przyrody, ekologii, segregacji śmieci oraz recyklingu- prezentacja. Odbyły się tematyczne warsztaty dotyczące segregacji odpadów. To była wspaniała, edukacyjna wycieczka.